Wyszukiwarka
Gry wideo

Zobacz zwiastuny gier z PlayStation Showcase 2023

Wczoraj wieczorem odbyła się prezentacja PlayStation Showcase 2023, podczas której mogliśmy zobaczyć nadchodzące nowości na PlayStation 5. Mnie najbardziej z całej prezentacji interesowały nowe zwiastuny i gameplaye z gier. Część zapowiedzi już wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć, ale pojawiło się też kilka nowości. Co więcej, warto zaznaczyć, że gry pokazane na prezentacji to nie zawsze produkcje na wyłączność PlayStation. Niektóre z gier pojawią się również na innych platformach, a w jednym przypadku gra od jakiegoś czasu jest dostępna na PC. 

Jeśli nie miałeś okazji zobaczyć PlayStation Showcase 2023 na żywo, to przygotowałem dla Ciebie listę wszystkich zwiastunów dostępnych podczas prezentacji.

PlayStation Showcase 2023

Fairgame$

Helldivers 2

Immortals of Aveum

Ghostrunner 2

Phantom Blade Zero

Sword of the Sea

The Talos Principle 2

Cat Quest: Pirates of the Purribean 

Foamstars

The Plucky Squire

Teardown

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater 

Towers of Aghasba

Final Fantasy XVI

Alan Wake 2

Assassin’s Creed Mirage

Revenant Hill

Granblue Fantasy: Relink

Street Fighter 6

Ultros

Tower of Fantasy

Dragon’s Dogma 2

Five Nights at Freddy’s Help Wanted 2

Resident Evil 4 VR Mode

Arizona Sunshine 2

Crossfire: Sierra Squad

Synapse

Beat Saber PSVR2 i Queen music pack

Marathon

Destiny 2: The Final Shape

Concord

Marvel’s Spider-Man 2 – hit PlayStation Showcase

Marvel’s Spider-Man 2 – Kraven the Hunter 

Ze wszystkich prezentacji, zdecydowanie najbardziej wyczekuję Spider-Man 2. W pierwszej części się po prostu zakochałem i nie mogę doczekać się ponownego spotkania z Peterem Parkerem. Cieszy mnie też zapowiedź gry Alan Wake 2, bo jedynka była znakomita. Fajnie również będzie zagrać w Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, bo jest to seria gier, którą muszę nadrobić. Niewątpliwie czekam na Assassin’s Creed Mirage, bo lubię tę serię. Mam co prawda do nadrobienia jeszcze trzy ostatnie odsłony, ale cieszy mnie, że gra swoim klimatem powraca do korzeni. Na pewno zagram też w The Talos Principle 2, bo pierwsza część mnie urzekła i z chęcią spalę zwoje mózgowe w kolejnej odsłonie. 

Podczas oglądania prezentacji spodobała mi się również zapowiedź gry Immortals of Aveum, w której mamy wcielić się w maga bitewnego. Zapowiada się naprawdę ciekawa strzelanka, którą z chęcią sprawdzę. Podobnie jest z grą Ghostrunner 2. Jedynka okazała się ciekawą grą, której niestety nie skończyłem, więc będzie okazja, aby to nadrobić. Zainteresowała mnie też zapowiedź gry Phantom Blade Zero, ale wydaje mi się, że rozgrywka będzie przypominać Dark Souls lub Elder Ring. Niestety do tej pory ta forma rozgrywki mnie nie wciągała, ale może w końcu się przekonam. Muszę też sprawdzić Street Fighter 6, bo za dzieciaka naprawdę dużo grałem w drugą część tej bijatyki. 

Na PlayStation Showcase pojawiło się też sporo tytułów na PSVR. Ja raczej PSVR kupować nie będę, bo na co dzień korzystam z Meta Quest i jestem zadowolony. Aczkolwiek z chęcią sprawdzę drugą część Arizona Sunshine, bo miałem okazję zagrać w jedynkę i była całkiem fajna. Na szczęście ta odsłona jest również dostępna na PC.

Które produkcje Cię najbardziej zainteresowały? Daj znać w komentarzach.

Co myslisz? Daj znać w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments