Wyszukiwarka

O mnie

Witaj w mojej kuźni, Wędrowcze! 

Nazywam się Mateusz Wasilewski, ale w internecie zazwyczaj występuję pod pseudonimem LDM. Jestem miłośnikiem gier komputerowych, planszowych, a nawet mobilnych. Nałogowo oglądam filmy, seriale oraz filmy fanowskie. Czytam książki, komiksy, opowiadania i opisy na opakowaniach. Uwielbiam wszelkiego rodzaju twórczość fanów, taką jak fanarty, cosplay i różnego rodzaju rzemiosło. 

Na Geek’s Forge chcę dzielić się wszystkimi swoimi zainteresowaniami i pasjami. A także pokazywać inne pozytywnie zakręcone osoby, które tworzą cosplay, kręcą filmy, malują figurki czy po prostu z pasją opowiadają o swoich zainteresowaniach.

Na co dzień zajmuję się tworzeniem treści w internecie, hobbystycznie jak i zawodowo. Pracuję jako Front-end developer oraz tworzę strony oparte o popularny system CMS WordPress. Zajmuje się również administracją stron internetowych.

Nie tylko Geek’s Forge

Po pracy wraz z innymi fanami tworzę największy portal o Gwiezdnych wojnach w Polsce – starwars.pl. Ponadto lubię udzielać się w internecie, a moje gościnne artykuły pojawiły się między innymi na VRpolska.eu czy dailyweb.pl. 

Próbowałem również swoich sił przed kamerą tworząc kanał na YouTube o grach planszowych – Rzuć Kością. Kilkakrotnie pojawiłem się jako gość w oficjalnym podcaście starwars.pl, a teraz wraz z redaktorem naczelnym starwars.pl przejęliśmy jego prowadzenie. Współtworzę podcast “O cosplayu przy ognisku”, gdzie z Gronkym z Cosplay Campfire rozmawiamy o przeróżnych sprawach związanych z cosplayem. 

Podróżuję po Polsce i świecie, odwiedzając różnego rodzaju wydarzenia, konwenty i festiwale. Czasami współtworzę je, przygotowując prelekcje, pokazy filmowe czy tłumacząc zasady gier planszowych. Kilkakrotnie miałem przyjemność zasiąść w jury konkursu cosplay. 

Przez ostatnie sześć lat tworzyłem portal o cosplayu – Cosplaytime.pl, gdzie pokazywałem, jakim wspaniałym i kreatywnym hobby jest cosplay. Uruchomiłem również dwa portale filmowe: FanFilmy.pl oraz ShortFilmy.pl. Teraz moje pasje i moją twórczość chcę pokazywać w jednym miejscu, w Geek’s Forge – Kuźni Geeka. Mam nadzieję, że doświadczenie, które zdobyłem przez ostatnie kilka lat pozwoli mi przekuć wiedzę w świetne artykuły, dobre recenzje oraz znakomite wywiady.

Rozejrzyj się po mojej kuźni, zobacz, co do tej pory przygotowałem, przeczytaj, skomentuj. Jeśli Ci się tutaj podoba, to odwiedź moje media społecznościowe: Facebook, Instagram oraz Twitter. A jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną.

Mateusz “LDM” Wasilewski