Wyszukiwarka
LEGONews

Nowy zestaw LEGO Lord of the Rings: Barad-Dur

Na stronie LEGO pojawiły się zdjęcia nowego zestawu LEGO z serii „Władca Pierścieni”, który z pewnością zachwyci fanów uniwersum stworzonego przez J.R.R. Tolkiena. LEGO Lord of the Rings: Barad-Dur to monumentalna konstrukcja przedstawiająca fortecę Saurona.

Przód pudełka zestawu Lord of the Rings: Barad-Dur
Tył pudełka zestawu Lord of the Rings: Barad-Dur

LEGO 10333 Lord of the Rings: Barad-Dur

Zestaw, który będzie nosił numer 10333 w ramach linii LEGO Icons będzie miał swoją premierę 1 czerwca w oficjalnym sklepie LEGO. Zestaw „Barad-Dur” będzie się składał z 5471 elementów oraz będzie zawierał 10 mini figurek. Forteca Sauroan będzie składała się z pięciu pięter, które będą opierały się na podstawie przedstawiającą lawę. Z czubka wieży „Barad-Dur” będzie spoglądać na nas oko Saurona.

Wieża Barad-Dur

Figurki w zestawie „Barad-Dur”

W najnowszym zestawie z „Władcy Pierścieni” znajdziemy 10 figurek. Będą one przedstawiały Froda, Sama, Golluma, Saurona, Rzecznika Saurona oraz pięciu orków. Dla kolekcjonerów najatrakcyjniejszą figurką będzie ta przedstawiająca Saurona. Jest to pierwsza figurka Saurona którą stworzyła duńska firma.

Figurki z zestawu Lord of the Rings: Barad-Dur

Zestaw zapowiada się naprawdę imponująco, ale cena może przerazić. W oficjalnym sklepie LEGO cena zestawu wynosi 2249,99 zł. Zestaw trafi do sprzedaży 1 czerwca w ramach LEGO Insiders, a od 4 czerwca będzie dostępny dla każdego.

Galeria zestawu Barad-Dur

Lord of the Rings: Barad-Dur
Wieża Barad-Dur na stole
Jeden z poziomów wieży Saurona
Uczta w fortecy Saurona
Ostatnie piętro wieży

Źródło: Oficjalny sklep LEGO

Co myslisz? Daj znać w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments